Orgone biimer. keskmiNE VÕLUKEPP.

Lisa ostukorvi
777 €
Isis Orgone Biimer (kullatud)
• Bioresonantsi põhimõttel põhineva energia ja teabe edastamiseks.
• Hoides käes Orgone Võlukeppi suureneb inimese bioväli 5 korda. 2 meetri pealt 10 meetri peale vastavalt Eestis tehtud katsele
Isis Orgone Biimer (kullatud)
•Bioresonantsi põhimõttel põhineva energia ja teabe edastamiseks
• Orgonoomiliste lähenemiste jaoks
• Radioniliste lähenemiste jaoks

Vaimse ja füüsilise toe jaoks

ECKHARD WEBER:

"Minu algne idee oli töötada välja seade, mis pakuks inimestele terviklikku tuge nii vaimsel kui ka füüsilisel tasandil. Selle jaoks olid musternäidised, kuid ma olin valmis looma veelgi paremat aparaati. Tegin mõned katsed, ja nende järeldused kinnitasid lõpuks seda, mida ma juba kahtlustasin: lisaks geomeetrilisele kiirgusele on kasutatud materjal ka väga oluline.Messingi, mäekristalli, kvartsliiva, puuvilla ja kulla tasakaalustatud segu näib eriti häid tulemusi andvat. Minu Orgone Biimeri puhul on erinev ka selle sooneline kujundus. Vana-Egiptuses esindasid sooned ja rõngad jumalate tehnoloogiat. Teisisõnu peegeldab see disain tuhandete aastate taguses kõrgelt arenenud tsivilisatsioonis saadud kogemusi!
Geomeetriliste soonte ja valitud materjalide intensiivset mõju täiendab lainepikkusega, mis tuleneb tala suurusest (see on 21,69 cm / 8,54 "pikk). Nagu ma võin öelda iga minu kujundatud seadme kohta, on mu vaimne maailm See vaade juhendas mind selle väljatöötamisel. Samal ajal kinnitas kogemus veendumust, et harmoonilise geomeetria ja parimate suures koguses valgust neelanud parimate materjalide koosmõju loob radiatsiooni, mis võib olla iga elusorganismi jaoks erakordselt väärtuslik.
Ja sellegipoolest on midagi väga olulist: oma konstruktsiooni tõttu ei ima ega edasta seade negatiivset kosmosekiirgust ega võõrast inimese energiat, nt. G. neilt, kes seadme valmistasid. Orgone Biimer ei kiirga mitte midagi muud, kui ainult seda tüüpi energiat, mida me kavatseme edastada, mis on peen bioenergia. Ehkki peavooluteadus ei suuda seda tüüpi energia olemasolu veel tõestada, olen täiesti veendunud, et mul on tõesti väga kasulik seade, mida pakkuda. See on midagi, mida minu kliendid ilmselgelt tellivad. Lõppude lõpuks põhineb minu ettevõtte 1994. aasta kasv alates Orgone Biimeri saavutatud edust ".

Weber Isis Orgone Beamer Vaimseks ja füüsiliseks toeks

Bioresonants
1970ndatel töötasid arst Franz Morell ja elektroonikainsener Erich Rasche välja bioresonantsteraapia (BRT).

Nende hüpotees:
Keharakud kiirgavad mõõdetavaid elektromagnetilisi signaale, mis seejärel vallandavad koes vibratsiooni. Igal inimesel on oma vibratsioonispekter, mis koosneb tervislikest (harmoonilistest) ja haigetest (disharmoonilistest) vibratsioonikomponentidest.

Nende lähenemisviis:
Kaks uurijat postuleerisid, et neid elektromagnetilisi vibratsioone tuleks tabada ja et terapeutiline seade peaks harmoonilise eraldama disharmoonilistest vibratsioonidest. Selle seadme sees kustutatakse ebanormaalsed vibratsioonid või muudetakse need harmoonilisteks ja seejärel kantakse tagasi kehasse, mis võimaldaks kehal uuesti aktiveerida oma regulatiivsed ja enesetervendavad jõud.

Orgone Biimerit
ei saa pidada klassikaliseks seadmeks, mida kasutatakse BRT jaoks, kuna see töötab ilma elektrita ja elektroodideta! Selle funktsionaalne põhimõte on siiski sarnane.


Orgone Biimer
• Bioresonantsi põhimõttel põhinevaks energia ja teabe edastamiseks
• Orgonoomiliste lähenemiste jaoks
• Radioniliste lähenemiste jaoks


Hooldusvaba seade
Orgone Biimer kasutatakse peeneks energiatööks. Selle taustal võib seda kasutada terviklikus terapeutilises kontekstis, st täiendavate tervishoiutöötajate (nagu on ette nähtud Saksa "Heilpraktikeri" õigusaktides), naturopathide ja hambaarstide ning vastutustundlike isekasutajate poolt.
Orgone Biimer töötab kiirguse vormis, mis võib tekkida selle tipu geomeetrilise kuju tõttu. Seda efekti saavad toetada kvaliteetsed orgaanilised ja anorgaanilised materjalid ning teatud lainepikkused. Seade ei vaja elektrit. Lisaks on see hooldusvaba ja kulumisvaba.

Kvantifitseeritav energia
Orgone Biimer põhineb eeldusel, et on olemas universaalne elektromagnetiline vibratsioonienergia, mida saab peent tasandil hõivata ja võimendada. Seda efekti saab näidata kinesioloogia, Kirlian ja Aura fotograafia, pendli, varda, biovälja testide või bioresonantsi mõõtmise abil. Neid meetodeid aga üldine teadus ei tunnusta.