SYNERGY ENVIRONMENTAL HARMONIZER, 24K GOLD PLATED

Lisa ostukorvi
3 330 €

Synergy Light-Life Environmental Harmonizeri abil saate oma energia paranemisprotsessi mitmekordse laengu anda. On öeldud, et kui ühendada kolm Cubitit (Sacred, Lost ja Empowering) samas orbiidiväljas, siis nende energia töötab koos ja võimeneb. Rääkimata sellest oleks Slim väga uhke. Ta kutsus Light-Life’i tooteid funktsionaalseks kunstiks ja me oleme temaga täiesti nõus. Toode mitmekordistab iga Cubitiga seotus energia ja metafüüsilised omadused, kuid lisaks näeb see suurepärane välja. Me särame uhkusest iga kord, kui seda kontoris silmame, sest tegu on lausa metallitöötlemise meistriteosega. Püha geomeetria ja kvantfüüsika aluspõhimõtteid kasutades saab sellest kunstiteos, mis mõjutab iga päev kõiki, kes sellega kokku puutuvad. Las see taastab teie ruumides tasakaalu ja harmooniat, nii nagu see on seda meie jaoks teinud!

See on arukas investeering iga kunstniku, ateljee või loomingulise poe jaoks, kuna meile on tulnud teateid klientidelt, kes on kiitnud selle tööriista võimet loovust suurendada.

Tundub, et antud harmoniseerija kiirendab keskkonnas ja inimeste ümber harmooniseerivaid energiaid, tuues tagasi rahutunde, selguse ja hetkes kohal viibimise ning suudab loovust parandada. Soovitame hõbedaga kaetud harmoniseerijat neile, kes elavad linnas, ja 24-karaadise kullaga tooteid neile, kes elavad linnast väljas.

See harmoniseerija sisaldab kõiki kolme Cubiti mõõdet – Sacred Cubit, Lost Cubit ja Empowerment Cubit.