ISIS-Rist 3D kaitseamulett

Lisa ostukorvi
337 €
Ruumiline (3D) Isise kaitseamulett See on 150 korda võimsam kui tasapinnaline Isise Rist. Tasapinnaline rist loob kettakujulise kaitsevälja, 3D rist aga kerakujulise kaitsevälja.
Ruumiline rist iseloomustab müstilist arvu 7, koosnedes neljast ilmakaarest, taevast ja allilmast ning nende stiihiate tasakaalupunktist/ristumiskohast. Kokku 4+2+1=7.

ECKHARD WEBER:
"Selle Isise Risti kujundamisel oli minu eesmärk pakkuda kaitset vaimsete rünnakute vastu. Neli Isise pendlit moodustavad risti. Seda vormi leidub paljudes kultuurides. Põhja-Ameerika indiaanlased kasutavad seda maailma geneesi sümboliseerimiseks; tiibetlaste jaoks sümboliseerib see valgustumist. Vajrat, mida Tiibeti keeles nimetatakse dorjeks, peetakse jumaliku ja vaimse jõu universaalseks sümboliks. Seda kasutatakse valgustunud meistrite tarkuse ja selle hävimatuse esindamiseks. Topeltvajrat peetakse üheks kõige võimsamaks kaitsesümboliks. Seda kantakse kaitsva amuletina negatiivsete üksuste vastu, mis väidetavalt sellesse takerduvad.
Kristluse-eelsel ajal oli võrdkülgne rist valguse ja päikese sümbol ning tähistas ka aasta kulgu või elukäiku. Lisaks tähistab risti horisontaalne joon naissoost põhimõtet, maad, ainet, vertikaalne joon sümboliseerib aga loomingulist meesjõudu, taevast ja vaimu.
Isise Rist ühendab nii meesprintsiibi kui naisprintsiibi ja kiirgab mõlemale poole, mis võib tekitada energiavälja, mis kaitseb risti kandjat vaimsete rünnakute eest. Kahjuks ei saa seda mõju teaduslaboris kontrollida. Kuid ma tunnen, et need, kes usuvad Isise risti võimu, saavad sellest absoluutselt kasu!"

Kujundus ja toimimise põhimõte
Nagu teisedki seadmed, võlgneb Isise Rist oma toime geomeetrilise vormi kiirgusele. See on 7,23 cm (2,85") ja selle tulemuseks on kaks korda suurem kosmiline võti. 8 vertikaalse ja 8 horisontaalse rõnga vibratsioon tekitab isepuhastuva energia, mis hoiab ära võõrenergiate igasuguse imendumise. Isise pendlid on täidetud kvartsliiva, loodusliku puuvilla ja mesilasvahaga.
Isise Rist koondab energiat keskosas olevasse kerakujulisse tuuma ja kiirgab seda 4 pendliotsiku kaudu kõigisse suundadesse, mille tulemuseks on harmooniline energiavoog ja energiavälja tugevnemine. Veelgi olulisem on aga see, et tänu sellele konkreetsele kujule saab tõrjuda negatiivseid vibratsioone.
Teised ripatsid ei saa Isise Risti asendada!

Kasu
• Võib pakkuda kaitset negatiivsete vaimsete energiate eest
• Võib pakkuda kaitset vaimsete rünnakute eest

Kandmise aeg
Isise Risti tuleb kanda rinnakul. Kandmise aeg sõltub isiklikust vajadusest ja seisundist. Esialgu ei tohiks kandmise aeg ületada 3-4 tundi.
Pärast kohanemisperioodi on amuletti võimalik kanda terve päev.

Materjal ja mõõtmed
Isise Rist on valmistatud kullatud messingist ja täidetud mesilasvaha, puuvilla ja kvartsliivaga.
Selle mõõtmed on 7,23 x 7,23 cm (2,85"x 2,85") ja see kaalub 48 g (1,48 oz).