Biimer car

Uus Biimer Car on tavalise joogitopsi mõõtmetega ja seetõttu saab selle paigutada iga sõiduki topsihoidikusse.
Biimer 1:1,25
Tööraadius 2,75m
Kaal 700grammi.
Sisaldab roosakvartsi.
Lisa ostukorvi
275 €
Eckhard Weber:

"Maailm muutub pidevalt. Oleme seda viimastel aastatel kogu maailmas autotööstuses eriti selgelt tundnud. Suundumus on ilmselgelt üha suurem elektriseadmete ja elektroonika suunas meie autodes ja tarbesõidukites. Üha enam on nüüd ka sisemisi sisepõlemismootorit ennast arutatakse sel määral, et see asendatakse lähiaastatel täielikult elektri-, vesiniku- ja kütuseelemendiga mootoritega Põlemismootorid on ühel päeval ajalugu.

Spetsiaalse disaini tõttu on sõiduki reisiruum olnud alati võrreldav Faraday puuriga, kus elektromagnetväljade tõttu on kogu sõidukis koondunud elektri- ja elektroonikaseadmete arvukus ning see võib siis eeldatavasti tugevalt mõjutada sõitjad (samal ajal olete ka Faraday puuris, mis on kaitstud ka välgulöökide eest, nii töötab Faraday puur). See efekt suureneb tulevikus veelgi, kui sõidukeid juhivad siis ainult elektrimootorid.

Eeldatavasti elektrimootorite võimsate akude poolt tekitatud elektromagnetväljad sõidukis jõuavad tõenäoliselt väga kõrgele tasemele, millel pole tõenäoliselt pikas perspektiivis sõitjatele soodsat mõju. Täpselt selleks puhuks oleme välja töötanud uue seadme: Weber lsis • Biimer Car. See seade suudab tõenäoliselt suures osas ühtlustada elektroonikast, kaasaegsetest elektrimootoritest ja suurtest patareidest põhjustatud kahtlustatavaid elektromagnetvälju juhikabiinis.

Alles pärast seda, kui mõned pikaajalised Biimeri kliendid palusid mul (kes oli nüüd ostnud elektrisõiduki) mõelda elektrisõidukite võimalikule ühtlustamisele, kuna neil oli nende sõidukitega juba probleeme olnud, kas ma otsustasin arendada välja Weber-lsis • Biimer Car, mille tulemuseks oli muidugi mitu uurimiskatset.

Biimer Car on tavalise joogikarbi mõõtmetega ja seetõttu saab selle panna igasse sõiduki topsihoidikusse. Selle kaal on 700 grammi. 25 aastat tuntud Biimeri omadusi saab selles uues seadmes tõenäoliselt toetada ja tugevdada roosakvarts, mis on juba loomulikult (teadmiste põhjal) vääriskiviteadusest} on tõenäoliselt omadus ühtlustada oletatavaid elektromagnetvälju. Uus Biimer Car mobiiltelefon sobib igat liiki sisepõlemismootoriga autodele ja tarbesõidukitele, kus on palju elektrit ja elektroonikat, võib see sobida ka tänapäevastele hübriidsõidukitele ning loomulikult sobib see eriti ka kaasaegsete elektrisõidukite ja kütuseelementidega autodega.